Raportówki Sportowe czy Skórzane?

Które wybieramy najczęściej? Zobacz propozycje PrimaSport:

www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/raportowki/

Z ankiety jaką przeprowadziliśmy wśród mieszkańców Szczecina, dowiedzieliśmy się kilku ciekawych faktów na temat preferencji modowych młodych mężczyzn.

 1. Galanterię, taką jak torby męskie w 52% wybierają kobiety, kupując ją jako prezent dla mężczyzny
 2. Wśród setek ofert toreb oraz skórzanych torebek typu raportówki, najczęściej decydujemy się na zakup za pośrednictwem internetu. Chęć złożenia zamówienia poprzez tę formę zdeklarowało 87% ankietowanych.
 3. Jakie torby męskie oraz raportówki, najczęściej wybierają mężczyźni? Pojemne, mieszczące format teczki A4 z wewnętrznym organizerem.
 4. Poznaj inne ciekawe wnioski. Napisz do Nas. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Za pomoc w organizacji badania ankietowego dziękuję blogowi Męski Pub.

Torby męskie typu raportówki ze skóry

raportówka skóra

Jakie zalety posiadają Raportówki Skórzane?

Przede wszystkim skóra naturalna – to elegancki i szczególny surowiec kaletniczy. Jego celem jest podkreślanie dobrego gustu posiadacza ale i gwarantowanie trwałości produktu z niej wykonanego. Jest dużo bardziej wytrzymała od skóry ekologicznej, oraz materiału. W szczególności jeśli zdecydujemy się na torbę skórzaną z tak zwanej skóry licowej.

Jakie rodzaje torebek męskich najczęściej spotykamy w Polskich sklepach?

Okazuje się, że polscy klienci dopiero przekonują się do nowej mody, która np. we Włoszech jest już rutyną. Chodzi o to aby zastępować torby sportowe, raportówkami skórzanymi. W ten sposób zaopatrujemy się w bardzo uniwersalne akcesorium, które nie pasuje głownie do ubioru sportowego. Dodatkowo zyskujemy bardzo praktyczną średnio torebkę męską, która w ani najmniejszym detalu nie przypomina tej z damskich butików. Przyjrzyjmy się cechom na które najczęściej zwracają uwagę mężczyźni:

 • mieszczą dokumenty wielkości formatu A4
 • są odporne na przetarcia, ogień oraz wykonane ze skóry wodoodpornej
 • pielęgnacja opiera się na – co rocznym (wystarczy 1 raz) zroszeniu skóry naturalnej impregnatem w sprayu

Polecamy również:

Inne rodzaje raportówek? Czyli saszetki do ręki

Jak nie torby na ramię, to saszetki do ręki – takie modele są drugimi, aktualnie najczęściej wybieranymi przez polskich mężczyzn. Saszetki męskie z paskiem do ręki, ą mniejszych gabarytów, i przeznaczone zdecydowanie TYLKO na rzeczy osobiste. Ich nieodłączną zaletą jest jednak niska waga i gabaryt, dlatego sprawdzają się w szczególności na wakacjach i wyjazdach urlopowych.

saszetka do ręki

Elegancka skórzana raportówka saszetka do ręki

 • wybierz ten fason jeśli szukasz niewielkiej torebki na dokumenty, pieniądze, klucze
 • modele wykonane ze skóry naturalnej, są długowieczne i idealnie sprawdzają się w kontakcie z wodą
 • wnętrze saszetek i raportówek zostało zorganizowane tak aby ułatwić utrzymanie porządku.

One thought on “Torba Raportówka Sportowa

 • Co sądzicie o saszetkach męskich z szwalni w Połczynie-Zdroju „Skorzanaszwalnia.pl„? Czy rzeczywiście są tak dobre i solidnej jak piszą w Google i na ich facebooku? Zastanawiam się nad zakupem męskiej raportówki skórzanej za 300zł. Dlatego szukam opinii na ich temat.

Comments are closed.